Serwis techniczny

Oferujemy naszym klientom naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz montaż i szkolenia z obsługi szerokiego wachlarza urządzeń sprzedawanych przez naszą firmę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie napraw i montażu urządzeń i wyposażenia gastronomii gwarantujemy Państwu profesjonalną oraz szybką obsługę serwisową. Naszym atutem jest szybka reakcja na zgłoszoną awarię. Nasi wykwalifikowani technicy serwisu oraz oryginalne części zamienne gwarantują wysoką jakość naszych usług serwisowych.

Nasi technicy serwisu posiadają niezbędne certyfikaty i uprawnienia do obsługi i serwisowania urządzeń elektrycznych, gazowych i chłodniczych oferowanych przez naszą firmę oraz podrafią podczas profesjonalnie przeprowadzonej rozmowy telefonicznej zweryfikować usterkę, poprowadzić użytkownika w jaki sposób przywrócić urządzenie do działania lub w ostateczności przekazać sprawę do dalszej obsługi serwisowej.

Doradzimy jak zoptymalizować wykorzystanie urządzeń, pomożemy dobrać urządzenie do potrzeb klienta, doradzimy wybór właściwego rodzaju i typu urządzeń tak aby parametry i właściwości odpowiadały potrzebom klienta.